Barcode: 4003490041436
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 276.0 kcal |
| Fat | 26.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | — |
Ingredients
сливки, инвертированный сахарный сироп, глюкоза, натуральный ароматизатор (ваниль), загуститель E407, N₂O
Allergens
milk
Additives
e407
Related Products in Dairies
Flamin’ Hot Cheddar & Sour Cream
Ruffles
E NOVA 4
Grated Romano Cheese
E NOVA 4
Jalepeno Cheese Stick
Jack Links
E NOVA 4
Organic Milk
Trader Joe's
C NOVA 1
Lancashire
Marks & Spencer, Marks And Spencer
D NOVA 3
Grated parmesan cheese
E NOVA 4
Grated Parmesan Cheese Alternative
Bookhaus
E NOVA 4
Chunchy
Cheeses
D
Medium Queso Blanco Dip, Medium
Tostitos
C NOVA 4
Unsalted
Fleischmann's
D NOVA 4
Greek Yogury
Sainsburys
C
Rice Pudding
Trader Joe's
C NOVA 3