Barcode: 8001620002988
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.8 g |
| of which sugars | 5.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
lngrédients: eau minéra e naturelle (80%), sucre, fructose arômes, de feuille de thé (0,1%), jus de citron à partir de concentré, ue, édulcorant: sucralose.
Additives
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Schorle Apfel
Krumbach
C NOVA 4
Pur jus d'orange BIO
Zenat
C NOVA 1
Apfelsaft 100% Direktsaft
Pölz
D NOVA 1
Krumbach Medium
Krumbach
A NOVA 1
Cola-mix
Krumbach
E NOVA 4
Teinacher Medium Wasser
Teinacher
A NOVA 1
Schorle Apfel-Johannisbeere
Teinacher
C NOVA 4
Krumbach Classic
Krumbach
A NOVA 1
Teinacher Medium
Teinacher
A NOVA 1
Krumbach Natürliches Mineralwasser Medium
Krumbach
A NOVA 1
Orangensaft
Pölz
C NOVA 1
Krumbach Traube-Mirabelle
Krumbach
C NOVA 4