Barcode: 0489128664871
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 56.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.6 g |
| of which sugars | 13.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, sugar, tea, natural flavors, citric acid, lemon juice concentrate, ascorbic acid, sodium citrate, ascorbyl palmitate.
Additives
e304
e304i
e330
e331
Related Products
Lunds & byerlys, organic ground quinoa
A
Lunds & byerlys, organic goji berries
A NOVA 1
Lunds & byerlys, organic raisins
Lunds & Byerlys, Lunds Inc
D NOVA 3
Lunds & byerlys, organic pak o snax
Lunds & Byerlys, Lunds Inc
E NOVA 4
Organic Dried Cranberries
Lunds & Byerlys
D NOVA 3
Raw Organic Trail Mix
Lunds & Byerlys, Lunds Inc
Dried cranberries
Lunds & Byerlys, Lunds Inc
D NOVA 3
Lunds & byerlys, organic medjool dates
Lunds & Byerlys, Lunds Inc
C NOVA 1
Organic trail mix
D NOVA 3
Mcia Organic, Trail Mix
Lunds Inc
C NOVA 3