Barcode: 5400141424812
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Koolzuurhoudend water, voedingszuur (E330), natuurlijke aroma's (waaronder citroen en limoen), zoetstoffen (aspartaam, acesulfaam-K), zuurteregelaar (E331), conserveermiddel (E202)
Additives
e202
e330
e331
e950
e951
Related Products in Beverages
Vinaigre de riz
Sushi Daily
NOVA 2
french indian tonic water indian classic
Pondichery
D NOVA 4
Kombuchan Black Tea
Vegetal Water
D NOVA 3
PONDICHERY Citronnelle & Orange Amère
D NOVA 4
Sirop de fraises
Cueilleur de Douceurs
Spécial Gunpowder Thé vert de Chine
Tresor Chinois
B
Sirop de garrigue
Cueilleur De Douceurs
E
Tonic water
D NOVA 4
Sirop Gingembre
Cueilleur de Douceurs
NOVA 3
Sirop de menthe
Cueilleur de Douceurs
NOVA 3
Champagne Malard cuvée Premium
U
Tonic water gingembre&cardamome
distillerie du Gorvello
D NOVA 4