Barcode: 0075355113453
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 8.3 g |
| of which sugars | 7.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, sugar, lemon juice concentrate, citric acid, natural flavors, cucumber essence, vegetable juice extract (for color), watermelon juice, stevia leaf extract.
Additives
e330
e960
Related Products in Beverages
Toni Yogurt Light Descremado
Toni
C NOVA 4
Nescau 2.0
Nestlé,Nescau
NOVA 4
Fiora Vanti
Coca Cola
E NOVA 3
Bebida Láctea en Polvo Instantanéa
Macima
E NOVA 4
Naranja Refrescante
acuenta
D NOVA 4
La lechera semidescremada
Nestle
NOVA 1
Soda
D
Leche Proteína Chocolate
Surlat
NOVA 4
Pure science
E NOVA 4
Rose water
B NOVA 1
Manzana
Baloru
E NOVA 4
leche en polvo descremada
jumbo
NOVA 4