Barcode: 0812707020607
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.3 g |
| of which sugars | 10.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, high fructose corn syrup, sugar, lemon juice concentrate, natural flavors.
Related Products in Beverages
Frucht Und Gemüsesaft
DM
E
Kéfir demi-ecreme
Heirler
B NOVA 1
Dunkel & pure Zitrone
Neumarkter Lammsbräu
D NOVA 4
Baby saft and wasser
DmBio
C NOVA 1
Spearmint lemon with peppermint
Yogi Tea
C
DM Cranberry Saft Naturtrüb
DmBio
C
Harmonie Interieure (1X17 Inf)
YogiTea
B NOVA 1
Neumakter Lammsbrau
Lammsbräu, Neumarkter Lammsbrau
NOVA 3
Edel Hell
Lammsbrau
NOVA 3
Epicerie / Thé Bio Et équitable / Tisanes, Infusions
Lebensbaum
B NOVA 1
Gefako Sport Fit
Romina Mineralbrunnen GmbH
C NOVA 4
Infusion biologique orange /gingembre
Yogi Tea, YogiTea
C NOVA 1