Barcode: 9413494000462
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.5 g |
| of which sugars | 9.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
, Carbonated water, organic cane sugar, organic lemon juice concentrate (1%), natural lemon flavour.
Related Products in Beverages
Coca Cola Life
Coca Cola,Coca Cola Life
B
Jugo en polvo sabor mango naranja
BC
NOVA 4
Coca
Coca-Cola
leche protein
Serenisima ñproteínas
C NOVA 4
Bebible Vainilla
La Serenísima
D NOVA 4
Pomelo sin azúcar
Cunnington
NOVA 4
Coca Cola
Coca-Cola
Sense Caramel
La Serenísima,Cabrales
E NOVA 4
Leche en polvo entera
LA SERENISIMA
NOVA 4
Leche Descremada en Polvo Instantánea
La Serenisima
NOVA 4
Arcoa
Arcor
NOVA 4
Bebible Frutilla
La Serenísima
D NOVA 4