Barcode: 4388844154971
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 824.0 kcal |
| Fat | 91.6 g |
| of which saturated | 13.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natives Olivenöl Extra.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Lait De Coco Bio 6%
La maison du coco, Terra
E
Noix cajou tomate paprika
D NOVA 4
Chips De Coco Bio
La Maison du Coco
A
Confiture ce coco bio
La maison du coco
C NOVA 3
Virgin coconuts oil
La maison du coco
D NOVA 2
Farine de blé bio Integral
A la ferme
NOVA 1
Farine de chanvre
Ananda et Cie
A
Huile Vierge De Coco Bio Crue
La maison du coco
B
Virgin coconut oil
La Maison Du Coco
D NOVA 2
Eau de coco
La Maison du coco
B NOVA 1
confiture extra de poires bio
les DAVIDS
D NOVA 3
Graines de Chanvre
Ananda & Cie
B NOVA 1