Barcode: 5706911027369
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Milk 1,5% fat
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
watermelon water
Mela
C NOVA 4
Proper Wild Clean Energy Shots
Proper Wild
E NOVA 4
Pineapple Mule, Pineapple
Simple times
NOVA 3
Purified Wellness Water
Jove
B
Jasmine Hemp Infused Green Tea, Jasmine
Chill
C NOVA 4
Watermelon, Mint, Basil Hemp Infused Herbal Tea, Watermelon, Mint, Basil
Mood33
C NOVA 4
Peach Yerba Mate Hemp Infused Herbal Tea, Peach Yerba Mate
Mood 33
C NOVA 4
Alkanine water 9ph
B NOVA 1
Cherry Vanilla
OLIPOP
B
Kombucha
Walker Brothers
C NOVA 3
Pineapple Paradise
Wildwonder
B NOVA 4
RASPBERRY LYCHEE PREBIOTIC + PROBIOTIC SPARKLING DRINK
wildwonder
B NOVA 4