Barcode: 7025110191878
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 382.0 kcal |
| Fat | 40.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Vann, rapsolje, modifisert stivelse (E1422), eggeplommepulver (pasteurisert eggeplomme, salt, maltodekstrin (mais)), sukker, eddik, sennep (vann, sennepsfrø, sukker, eddik, salt, cayennepepper), fortykningsmiddel (E412, E415), salt, konserveringsmiddel (E202), surhetsregulerende middel (E330), aroma, fargestoff (E160a), pepper, pepperekstrakt
Additives
e1422
e160a
e202
e330
e412
e415
Related Products
Queijo Maasdam
Queijos do Mundo
D NOVA 3
Szynka klasyczna
Kraina Wędlin
D NOVA 4
Banana Maple Peanut Butter
M&S Food
B NOVA 4
Colin the Caterpillar Cookies
M&S
E NOVA 4
Super Seeded Peanut Butter
Marks & Spencer
D NOVA 4
Apricot and Madagascan Vanilla Croissant
M&S Bakery
D NOVA 4
Ginger Beer
M&S Café Diet, Marks & Spencer
C NOVA 4
Mozzarella, Tomato & Basil Pesto Toastie
Made Without, Marks & Spencer
C NOVA 4
Golden Star Galette Wafdles
Marks & Spencer
Fillet steak salt dry aged
Marks & Spencer
A