Barcode: 0758104003907
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Agua bonafont, azucares, acido cìtrico, saborizante, àcido màlico y concentrado bonafont levitè fresa con stevia (3,4mg/100ml).
Additives
e296
e330
Related Products in Beverages
Julebrus
Ringnes AS
E NOVA 4
Dahls pils, 4,6%
E. C. Dahls bryggeri
NOVA 3
Pepsi Max
RINGNES AS
B NOVA 4
The Original Russchian
RINGNES AS
E NOVA 4
Pepsi Max
PepsiCo,Ringnes
C NOVA 4
Munkholm juleøl
Ringnes,Munkholm
C NOVA 4
Julebrus
Ringnes
E NOVA 4
Indian Tonic ZERO
Ringnes as
C NOVA 4
Frydenlund fatøl
Ringnes as
NOVA 3
IMSDAL eau
Imsdal
A NOVA 1
Munkholm alkoholfri øl
Ringnes as
NOVA 4
Eau Plate
Ringnes as
B