Barcode: 0851741008936
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 312.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.2 g |
| of which sugars | 68.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 8.1 g |
Ingredients
Cane Sugar,Dextrose,Citric Acid,Salt,Potassium Citrate,Sodium Citrate,Dipotassium Phosphate,Silicon Dioxide,Stevia Leaf Extract (Rebaudioside A),Natural Flavors,Vitamin C (Ascorbic Acid),Vitamin B3 (Niacinamide),Vitamin B5 (Calcium D-Pantothenate),Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride),Vitamin B12 (Cyanocobalamin)
Additives
e330
e340
e340ii
e960
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Redbull energy drink
Redbull
E NOVA 4
Yogur estilo Griego
Dia
E NOVA 3 Eco-Score E
Grüner Tee Zitrone
Meßmer
Cowboy cocktail fruit punch
Arizona
D NOVA 4 Eco-Score E
THAI TEH HIJAU 200G
Chatramue,ชาตรามือ,ตรามือ
B NOVA 4 Eco-Score A
Kokosmilch
Lien Ying
E NOVA 1 Eco-Score C
Melisse
Meßmer
NOVA 1
Apfel Direktsaft naturtrüb
Elmenhorster
D NOVA 1 Eco-Score B
Nestea Limón
Nestea,Coca-Cola
D NOVA 4 Eco-Score B
Cerveza Lager Clásica
Steinburg,Hacendado
NOVA 3 Eco-Score B
Super Poulain
Poulain
NOVA 4 Eco-Score A
Fanta orange
Coca-Cola
E NOVA 4