Barcode: 0048107222680
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.8 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water, Citric Acid, Natural and Artificial Flavors, Sucralose, Sodium Benzoate (Preservative), Potassium Sorbate (Preservative), FD&C Blue #1
Additives
e133
e202
e211
e330
e955
Related Products
Fully Cooked Natural Casing Snappy Griller
Hofmann
D NOVA 4
Skinless kielbasa
E NOVA 4
German brand franks
Hofmann
E NOVA 4
German brand franks
E NOVA 4
Snappy grillers
E NOVA 4
German Brand Franks
Wurstkönig
NOVA 4
Dinner franks
E NOVA 4
Cocktail franks in puff pastry
E NOVA 4
Snappy grillers
E NOVA 4
Beef Bouillon Cubes
Herbox
NOVA 4