Barcode: 6944075300396
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 22.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
WGFED/ENTS : Eau sucre Dioxyde De darb<ne Acide Citrique Citrate De S&oate De Potassium. Aspartame De La Phénylalanine), Acésulfame K. Ar&rae. YIREDIENTS : water. Fructose, , Carbon Dioxide. Citric Actd urn Citrate Potassium Wbate artame(contains phenylalanine Acceu?lfarne K , Flavor.
Additives
e290
e950
e951
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages
Choco Power, Leite com Chocolate
Parmalat
C NOVA 3
Luso com gás lemaõ
Luso
C
Green juices cenoura
Sonatureal
D NOVA 1
Brisa Maracuja
Brisa
E NOVA 4
Cankao Canderel
Canderel,Cankao
NOVA 4
Leite Com Chocolate
Nova Açores,Unileite
D NOVA 4
TROIS
COJEAN
C NOVA 1
Morango Banana
Continente,SONAE
D NOVA 4
Frisumo Ananas
Sumol - Unicer
C NOVA 4
Leite com chocolate
Parmalat
D NOVA 4
Limão
Continente,Continente Equilíbrio,Equilíbrio
C NOVA 4
Framboesa Líchia
Continente,Continente Equilíbrio,Equilíbrio,SONAE
B NOVA 4