Barcode: 8001164630258
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 371.0 kcal |
| Fat | 4.2 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 72.8 g |
| of which sugars | 2.7 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 9.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Mais per pop corn Confezionato in atmosfera protettiva Può contenere tracce di ARACHIDI ed altra FRUTTA A GUSCIO
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Omega-3 Leinöl
Dr. Budwig
Pizza-Brötchen Mozzarella-Kräuterbutter
Dermaris
D NOVA 4
Pulled Jackfruit BBQ-Style
PUR Bio-Manufaktur
C NOVA 3
Sesam-Dip
PUR BIO-MANUFAKTUR
E NOVA 3
Flammkuchen Schnecken Elsässer Art
Dermaris
D NOVA 4
Kestane Sekeri
C
Roggen in Scheiben
BioBackHaus
B NOVA 3
Suppengrün XXL
NOVA 1
Erbsensuppe
PUR
B NOVA 3
Protein Pizza Dough - gluten free
Adamo pizza
A NOVA 1
Habañero Käse Kessel Chips
Pepper-King
D NOVA 3
Verzehrfertiger Früchte-mix
Vitasafe
B NOVA 1