Barcode: 4260152780250
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 920.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 10.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
100 % kaltgepresstes, natives Bio Leinöl
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
worcester sauce french fries
Walkers
NOVA 4
Sensations Thai sweet chili
Walkers
D NOVA 4
Hojas de Col
Natex
C NOVA 3
french fries Cheese & Onion
Walkers
D NOVA 4
Mangue
Delicio
NOVA 3
Squares
Walkers
C NOVA 4
katsu curry flavour potato crisps
Walkers
C NOVA 4
Cornichons extra-fin
U
C
Crisps
Walkers
D NOVA 4
Squares Salt & Vinegar
Walkers
D NOVA 4
Walkers KFC
Walkers
D NOVA 4
French Fries - Ready Salted
Walkers
D NOVA 4