Barcode: 8001840286557
Mais Rosso
Labels
no gluten
Categories
Available in
france, italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 349.0 kcal |
| Fat | 1.6 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 72.7 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 3.8 g |
| Proteins | 8.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% farine de maïs rouge précuite.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cola Cherry Zero
Coca-Cola
C NOVA 4
a exotic
Fanta
NOVA 4
Shokata Lemon & Elderflower
Coca-Cola Company,Fanta,Coca-Cola
C NOVA 4
Fanta Sitron
Fanta
C NOVA 4
Orange
Fanta,Coca-Cola Company
E NOVA 4
Fanta exotic
Fanta
E NOVA 4
Black tea peach hibiscus
Fuze Tea
D NOVA 1
Blue Ice
Aquarius
D NOVA 4
Fanta Appelsin No Sugar Added
COCA-COLA EUROPEAN PARTNERS NORGE A
C NOVA 4
Fanta Shokata Lemon & Elderflower
Fanta
E NOVA 4
Fanta Orange
Coca-Cola, Coca-Cola Company, Fanta
E NOVA 4
Green tea
Fuzetea
D NOVA 4