Barcode: 0042997740330
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 14.6 g |
| of which sugars | 13.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Contains: carbonated water, high fructose corn syrup, citric acid,natural and artificial flavors, sodium benzoate (preservative) and red #40.
Additives
e129
e211
e330
Related Products in Beverages
drink juice
l'aloe vera fresca
B NOVA 1
HIBISCUS
Jibiscus
D
Citronade biologique
Delizum
NOVA 1
Fruittis
NOVA 4
Eneryeti Tryhard Manzana
C NOVA 4
Naranja, zanahoria y jengibre
Fresquitos
B NOVA 1
The vert
Umai Cha
B NOVA 1
Iogurt para beber
Ametller Origen
E NOVA 3
Limonada fresa
Fresquitos
E
Batido de cacao ecológico
Cantero de Letur
D NOVA 3
Whey
Muscle Genix
E NOVA 4
Cashew Nature Kefir
NaturGreen
C NOVA 4