Barcode: 4008452027589
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Fettarme H-_Milch_
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Detox
Yogi Tea
NOVA 1
Atemtee
YogiTea
NOVA 1
Bonne Nuit Infusion aux plantes
Yogi tea
NOVA 1
Yogi Tea Choco Bio
Choco, Yogi tea
NOVA 1
Thé noir bio earl grey
B NOVA 1
Classic Ayurveda Gewürztee Zimt Kardamon Ingwer
Yogi Tea
B NOVA 1
Énergie Féminine
Yogi Tea
NOVA 1
Rose
Yogi Tea
NOVA 1
Frischer Geist
Yogi Tea
NOVA 1
Femme
YogiTea
NOVA 1
Apfelschorle
Rewe Unser Norden
C NOVA 4
Defense Immunitaires
Yogi Biologique
NOVA 1