Barcode: 3760074380473
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 311.0 kcal |
| Fat | 9.9 g |
| of which saturated | 9.9 g |
| Carbohydrates | 49.5 g |
| of which sugars | 49.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Lait frais de la traite du matin (47%), sucre, sirop de glucose, arôme de vanille.
Related Products in Breakfasts
Pure raw honey
Winter Park Honey Llc
D NOVA 2
Raw Wildflower
D NOVA 2
Raw honey
New York's Own
D NOVA 2
Organic Light Blue Agave Nectar
Blue Green, Blue Green Organics
E
Orange blossom 100% pure raw honey, orange blossom
Bloom Honey Lp
100% pure honey sticks
D NOVA 2
Organic Raw Blue Agave Nectar
Blue Green, Blue Green Organics
E
Organic Raw Blue Agave Nectar
Blue Green Organics
E
Raw Honey
Slide Ridge
NOVA 2
100% raw honey
Bloom Honey Lp
White clover 100% pure raw honey, white clover
Bloom Honey Lp
Organic Light Blue Agave Nectar
B Green Organics Inc., Blue Green Organics
E