Barcode: 4815800005966
миндаль сырой
Processing
NOVA 1
Labels
eac
Available in
belarus
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 280.0 kcal |
| Fat | 36.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 26.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
_миндаль_
Allergens
nuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hands off Crunchy Hazelnut
Hands off my chocolate
E NOVA 4
Napoleon
Napoleon
NOVA 4
Erdnussbutter, creamy
Freshona, Mike Mitchell's, Mike Mitchell's (Penny)
D NOVA 4
Pita Pouletekes
De vegetarische slager
B NOVA 4
Chia Seeds - Conventional
Chosen food, Chosen Foods
A NOVA 1
Popcorn Mais
DmBio, dm
A
Pop works
Popworks
D NOVA 4
Le Granola Chocolat
funkie
B NOVA 3 Eco-Score A
Pois chiches sous vide
Bonduelle, Bonduelle restauration
A NOVA 3 Eco-Score A
Milchreis
Landfreund, Landfreund (Penny)
C NOVA 1 Eco-Score D
chicken flavour gout poulet
Indomie
E NOVA 4
Schoko Müsli
Alnatura, Alnatura GmbH
C NOVA 4 Eco-Score A