Barcode: 9300633202903
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 625.0 kcal |
| Fat | 57.8 g |
| of which saturated | 4.1 g |
| Carbohydrates | 7.6 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | 8.1 g |
| Proteins | 16.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Almonds, Cashews, Hazelnuts, Walnuts, Pecans. Contains: Almonds, Cashews, Hazelnuts, Pecans, Walnuts. May be present: Peanuts, Brazil Nuts, Macadamias, Pine Nuts, Pistachios, Soy.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic split emmer farro
NOVA 1
Jalapeno Jam
Chad's Bear Lake
D NOVA 4
Grissini Breadsticks
United Bakery & Company
D NOVA 3
Organic Potlatch Pilaf
Bluebird Grain Farms
A NOVA 1
Grissini Breadsticks
United Bakery & Company
E NOVA 3
Certified organic heirloom wheat whole grain
Blue Bird Grain Farms
Sourdough Small Boule
United Bakery
C NOVA 4
Bluebird Grain Farms, Old World Cereal Blend, A Rustic Hot Cereal Blend Of Farra , Heirloom Rye And Flax
Bluebird Grain Farms Llc
A NOVA 1
Grissini breadsticks
United Bakery
E NOVA 3
Grissini Breadsticks
United Bakery & Company
E NOVA 4
Grissi ni breadsticks
E NOVA 4
Breadsticks
United Bakery & Company
E NOVA 3