Barcode: 5099440000805
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 331.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 85.0 g |
| of which sugars | 72.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
pure bee honey
Related Products in Breakfasts
Lait et noisettes
L'ARTISAN TARTINEUR
E NOVA 4 Eco-Score E
Bionella Vorratsglas
Bionella,Rapunzel
E NOVA 3
Whipped Honey with Cinnamon
Cloister Honey
E NOVA 2 Eco-Score B
Choco noisette
La chocolaterie de Bourgogre
E NOVA 4 Eco-Score D
Pure honey
GOLDCREST
D Eco-Score B
Squeezy Honey
Essential Waitrose & Partners
D NOVA 2 Eco-Score A
Pâte à tartiner noisettes grillées
Karéléa, Léa Nature
D NOVA 4 Eco-Score E
Honey Blend
Local Hive
D Eco-Score B
Turkey Sausage Links
Jimmy Dean
D NOVA 4
Raw Honey
Simple Truth
E NOVA 2 Eco-Score B
Pâte à tartiner
Naturalia
E NOVA 4 Eco-Score C
Creme De Manne Sicilienne
Fiasconaro
E NOVA 4