Barcode: 0014113910675
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 150.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pistachios.
Related Products in Snacks
BubbleBear
NOVA 4
Croissant cu crema de vin spumant
7 Days
E NOVA 4
Double Max croissant with vanilla cream and cherries
7DAYS
E NOVA 4
Bubblicious bubble gum sugar free - kids - Parfum Tutti Frutti
NOVA 4
ДУО ЧЕРЕША И ВАНИЛИЯ
7 Days
NOVA 4
Кроасани дабъл ванилия+какао
7 Days
NOVA 4
Кроасан с какаов пълнеж
7 Days
E NOVA 4
Double Max Cocoa & Coconut Croissant
7days
NOVA 4
7-days Croissant Peanut 80G
7 Days
E NOVA 4
Double Max Cocoa & Vanilla Croissant
7 Days
E NOVA 4
Кроасан с лешников пълнеж
7 Days
E NOVA 4
7Days Borseto With Forest Fruit Filling
7 Days
E NOVA 4