Barcode: 0004251543514
Natural soya lecithin granules, coconut and pineapple
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 533.0 kcal |
| Fat | 53.3 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Soya lecithin (soy), natural fruit flavors (pineapple and coconut), tricalcium phosphate.
Allergens
soybeans
Additives
e322
e322i
Recipes with Similar Ingredients
Taco Salad(Easier For Kids To Eat Than Traditional Tacos)
9 ingredients
Rice And More
14 ingredients
Swiss-Broccoli Soup
6 ingredients
Deluxe Pork Chop Suey
12 ingredients
Kahlua
5 ingredients
Butter And Lecithin Mixture
3 ingredients
Shrimp Pasta Salad
19 ingredients
Chicken Soup
6 ingredients
Cream Cheese Potato Soup(Ready In 1 Hour Or Less.)
8 ingredients
Chicken And Dumplings
6 ingredients
Quick Flavor With Instant Coffee
3 ingredients
Baked Potato Soup
12 ingredients
Related Products
Zöldalma
Cappy
E NOVA 4
Fanta zero sugar xotic
Fanta
C NOVA 4
Fanta tutti-frutti
Fanta,Coca-Cola
C NOVA 4
coca cola zero kofeiny
C NOVA 4
Golden Mango
Powerade
D NOVA 4
Cherry
Coca Cola
E NOVA 4
UNSTRITED EDITION LIMITE FANT zero sugar TUTTI FRU
Fanta
NOVA 4
Coca Cola Vanilla
The Coca-Cola Company
NOVA 4
Ice Tea Peach Elderflower
Fuzetea
NOVA 4
Fanta Cassis
Fanta, Coca-Cola
C