Barcode: 0073430446885
Natural sparkling spring water, raspberry lime
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Spring water, co2, natural flavors.
Related Products in Beverages
Fermentation de riz "Hua Tiao"
Ningbo Zheng Wanli Wine-Making, ZWL
NOVA 3
Elben Fraise
Elben
E NOVA 4
Cidre fermier
Le Brun
NOVA 3
Limonade au Coquelicot de Nemours
Des Lis Chocolat
E
Elsass cafe arabica grain
Café Henri
B
Sirop De Coco
Monin
NOVA 4
Sirop de caramel
Monin
NOVA 4
Cidre Fermier Bigouden
Cidre Le Brun
NOVA 3
Sirop de rose
Les Saveurs de Monin
NOVA 4
Jus De Fruits Mélanges 250ML
PSP
E
Alcool Hua Tiao Vinaigre de riz 'Hua Diao'
Z
NOVA 3
Sirop de violette
Monin
NOVA 4