Barcode: 8410707110674
Néctar naranja Disfruta
by Juver
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
no added sugar
Categories
Available in
morocco, spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 22.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.1 g |
| of which sugars | 4.1 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, orange juice (45%), acid (citric acid), sweeteners (Sucralose, Acesulfame-K, vitamin C)
Additives
e330
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Doctor Death
Liquid Death
C NOVA 4
Liquid Death
Liquid Death
C NOVA 4
Killer cola
Liquid death
C NOVA 4
Citrus Burst Sparkling Energy Drink
Gorgie
C NOVA 4
Fruit & Oat Smoothies Berry Blast
BRAINIAC
E NOVA 4
Dead Billionaire
Liquid Death
C NOVA 4
Organic Vega All In One Shake Chocolate Flavored
Vega
NOVA 4
Blueberry Buzzsaw
Liquid Death
C NOVA 4
Peachy Keen Sparkling Energy Drink
Gorgie
NOVA 4
Yuzu With Ginger Sparkling Water
Sanzo
NOVA 1
Blueberry Buzzsaw
Liquid Death
C NOVA 4
Nestea Lemon
Nestlé
D NOVA 4