Barcode: 5942289002564
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 51.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 1.1 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
piure concentrat de pere şi suc de pere obtinut din suc concentrat de pere (50%), apă, zahar (D) şi/sau sirop de glucoz-fructoża (G), corector de aciditate: acid citric, antioxidant: acid ascorbic.
Additives
e300
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Rödbetor
Änglamark
C NOVA 1
Jasminris
Coop
NOVA 1
Raps Olja
Coop
B
Coop Pasta secca Spaghetti No 5
Coop, Pastificio Di Martino Gaetano & F.Ili
A NOVA 1
Jasminris
Coop
B NOVA 1
Russin
COOP
D
Crunchy banan, yogurt & choklad
Coop
D NOVA 4
Baguetter vitlök
Coop
C NOVA 4
Økologisk rapsolje
Änglamark
B NOVA 2
Mango i tärningar
Coop
B
Grötris
Coop
B
Oriental wok mix
Rainbow
A