Barcode: 26016450
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 18.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.5 g |
| of which sugars | 1.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Petits pois 100%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sazonador completo
Nestle nutrition
NOVA 4
NESTLE CRUNCH Choco-Noisette Céréales 400g
Nestlé, Crunch
D NOVA 4
LE BON VEGETAL Effilochés de soja
Herta
A NOVA 4
preparat instant fidea
Maggi, Nestlé
NOVA 4
Yes! Coffee Dark Choc and Cherry Snack Bar 3 Pack
Yes
D NOVA 4
Thai Curry
Maggi
NOVA 4
Le bon Végétal
Herta
B NOVA 3
Nescafe Dolce Gusto Bio Mexico Grande
Dolce Gusto, Nescafé
NOVA 1
Blumenkohl Hähnchen Curry
Maggi
NOVA 3
Opkikker drink bouillon tuinkruiden
Maggi
B NOVA 4
Ristretto Napoli Style
Nescafé,Dolce Gusto
C NOVA 1
Pâte brisée Bio
Herta
E NOVA 4