Barcode: 8710624983482
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 441.0 kcal |
| Fat | 14.0 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 67.0 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 2.4 g |
Ingredients
TARWEBLOEM, zonnebloemolee, olijfolie, zeezout
Related Products in Snacks
Movie Theater Butter
Pop Secret
NOVA 4
Homestyle premium popcorn
Pop-Secret
NOVA 4
Flavored popcorn
D NOVA 4
Light* premium popcorn, butter
Pop-Secret
NOVA 4
Microwave popcorn movie theater butter
Pop Secret
E NOVA 4
Homestyle Butter Microwave Popcorn
Pop Secret
E NOVA 4
Kettle corn popcorn
D NOVA 3
Sea salt premium popcorn
Pop-Secret
E NOVA 3
Premium Popcorn, Movie Theater Butter
Pop-Secret
NOVA 4
Premium Popcorn
Pop-Secret
A NOVA 4
Premium Popcorn
Pop-Secret
E NOVA 4
Popcorn
Pop-Secret
E NOVA 4