Barcode: 7090006470467
Økologisk lettrømme
Labels
no gluten
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 119.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 6.5 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Økologisk fløte og mjølkesyrekultur
Related Products in Dairies
Blueberry Yoghurt
GetPRO
A NOVA 4
Vitamin D milk
Mc Queens
B
Activia Gut Health
Danone
B NOVA 1
Yoghurt With Walnut & Oats
Activia Gut Health
C NOVA 4
GetPRO vanilla protein yoghurt
GetPro
A NOVA 4
Light and free
Light & Free
A NOVA 4
Oykos
Oykos
D NOVA 4
Leche
McQueens Dairies
C
Skyr 0% Fat
Danone
A
Pip & Nut Unsweetened Almond Milk
Pip & Nut
B
Activia kefir
Activia
B NOVA 1
CHOCOLATE FLAVOUR MOUSSE
Danone
NOVA 4