Barcode: 8690804361500
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.5 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
53% бамя, вода, 7,5% домат, трапезна сол 1,1%, киселина: лимонена киселина.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Noisettes Décortiquées
Vahiné
B NOVA 1
Noisettes en poudre
Vahiné
B NOVA 1
Nappage Fruits rouges
Vahiné
B NOVA 4
Noix de coco râpée
Vahine
NOVA 1
Amandes en poudre sélection pâtissière
Vahiné
B NOVA 3
Pralin, praliné
Vahiné
E NOVA 3
Fruits Confits assortis
Vahiné
D NOVA 4
Maïs pour pop-corn
Vahiné
B NOVA 1
Macédoine de fruits confits
Vahiné
D NOVA 4
Écorces d'oranges confites🍊
Vahiné
D NOVA 4
Raisins secs
Vahiné
D NOVA 3
Bigarreaux Confits de Provence
Vahiné
D NOVA 4