Barcode: 8019826431600
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 158.0 kcal |
| Fat | 18.5 g |
| of which saturated | 3.4 g |
| Carbohydrates | 1.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 1.8 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
olive nere secche,olio di semi di girasole,prezzemolo, aglio,peperoncino, origano,sale,correttore di acidità:E330,
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Quinoa pasta blend fusilli corn, rice, and quinoa blend
Nature's Earthly Choice
A NOVA 4
Nature's earthly choice, chia
Nature's Earthly Choice
A
100% pure coconut water
Jax Coco
C NOVA 3
Organic Premium Red Quinoa
Earthly Choice, Nature's Earthly Choice
A NOVA 1
Primavera with asparagus & peas
Global Juices And Fruits Llc
B NOVA 4
Cracked Freekeh
Earthly Choice
A NOVA 1
Mediterranean Quinoa
Earthly Choice
B NOVA 3
Milled Organic Flax Seed
Nature's Earthly Choice
A
Easy quinoa blends
Nature's Earthly Choice
B NOVA 4
Jax coco, kidz coconut water, chocolate
Jax Coco
B NOVA 3
Raw Shelled Hemp Seed
Nature's Earthly Choice
A NOVA 1
100% Pure Coconut Water
Jax Coco
B NOVA 1