Barcode: 5400141155693
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 318.0 kcal |
| Fat | 30.0 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 5.9 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 4.5 g |
Ingredients
Olives noires de Nyons, AOP 100 % olives (olives, sel). Peut contenir des traces de poisson, de lait, de fruits à coque, de lupin et de sulfites.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Wheat bread
C NOVA 4
Blood Oranges
M&S Collection
A NOVA 1
Milk chocolate peanut butter tree holiday candy
Reese's
E NOVA 4
Spreads, Peanut Butter Chocolate
Reese's
E NOVA 4
Psyllium Husk Fibre Capsules
Solgar
A NOVA 4
Nut Bar
Reese’s
E NOVA 4
Peanut Butter Sauce
Reese's
NOVA 1
Whole Grain Bagels, 100% Whole Wheat
Alpha Baking Co. Inc.
A NOVA 4
Spaghetti, Enriched Macaroni Product
Cervasi
A NOVA 1
Pretzel hamburger buns
C NOVA 4
Spreads
Hershey's, Reese's - The Hershey Company
E NOVA 4
Sjokolade Sirup 680g Hersheys
Oluf lorentzen as
D NOVA 4