Barcode: 4013200555221
Oliven entsteint
by ibero
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
vegetarian
vegan
no lactose
Categories
Available in
germany, ireland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 127.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 2.1 g |
Ingredients
Wasser, Oliven, Speisesalz, Stabilisator: Eisen-II-gluconat
Additives
e579
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
CURRY INDIEN
MASALCHI
NOVA 1
Ras El Hanout
masalchi
NOVA 1
Toasts aux graines de lin
La Cancalaise
D NOVA 3
Croûtons saveur ail
La cancalaise
D NOVA 4
Galanga
Musalchi
NOVA 1
Oignon Semoule
Malsalchi
C NOVA 1
Toasts au poivre et graines de pavot
La Cancalaise
E NOVA 3
Thym
Masalchi
NOVA 1
Cacahuètes wasabi
Jean-Louis Bassinet
C NOVA 4
GARAM MASALA
Masalchi
NOVA 1
Croûtons nature
La cancalaise
D
Salicorne au vinaigre
La Cancalaise
C NOVA 1