Barcode: 20293604
Olivenöl
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 2
Labels
vegetarian
vegan
pdo
Categories
Available in
france, germany, united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 824.0 kcal |
| Fat | 91.6 g |
| of which saturated | 12.8 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
olive oil
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Maïs grillés salés Plis Plas pot
Plis-Plas
C NOVA 4
Gourdmand & Vegetal
Andros
C NOVA 4
Cremoso de coco
Andros
A NOVA 4
Gourmand & vegetal especialidad vegetal de limón
Andros, Gourmand & Vegetal
C NOVA 4
CACAHUETE frito
Plis-Plas
B NOVA 4
Maïs Grillé Salés
Plis Plas
C NOVA 3
Gourmand & Vegetal Con leche de almendra Chocolate
Andros, Gourmand & Vegetal
C NOVA 4
Alubias Rojas
Auchan
A NOVA 4
Postre cremoso de coco
Dhul
A NOVA 4
Postre cremoso de coco Piña
Dhul
A NOVA 4
Gourmand Vegetal Fresa
Andros
C NOVA 4
Oli d'oliva verge extra
B NOVA 2