Barcode: 0309441327777
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 170.0 kcal |
| Fat | 17.0 g |
| of which saturated | 2.4 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 3.8 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 3.4 g |
Ingredients
Olives vertes et violettes. variantes de légumes, sel, acidifiant : E330.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Apfelmus
Lausitzer
C NOVA 3
🍓Erdbeeren Glas/ Lausitz
Lausitz, Lausitzer
C NOVA 3
Aprikose Konfitüre extra
D
Vollkorn-Knacke Roggen
linea natura
D NOVA 3
Vollkorn-Knäcke Sesam
linea natura
C NOVA 3
Apfelmark
Lausitzer
A NOVA 1
Roggen Bio Vollkorn Knäcke
Linea natura
B NOVA 3
Spreelese
Lausitzer
A NOVA 3
Sauerkirsche
Rokoma
D NOVA 4
Sesam Vollkornknäckebrot
Linda natura
B NOVA 3
Butter mild gesäuert
Vogtlandmilch
E
Knoblauchsoße
Bautz'ner, Bautzner
D NOVA 4