Barcode: 5000232875235
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 828.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 8.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
rapeseed oil olive oil composed of refined olive oil and Virgin olive oils(15%)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mais wafels
Mama nature
C NOVA 3
Sauerkirschen
Penny
B NOVA 3
Luxe zonnebloem brood
Bakker schat
B
Asia green garden
NOVA 4
Manzana roja dulce red-pop
Vog
A NOVA 1
Geurige Pandan Rijst
Sawa
B
Soja drink
Milsa
B NOVA 4
Atjar Tjampoer
Fortune Express
A NOVA 4
Amsterdamse uitjes
All Seasons
C NOVA 4
appelmoes
all seasons
A NOVA 1
Mix crepes
Albona
B NOVA 4
Tijger Volkoren Brood
Aldi
A NOVA 4