Barcode: 0064721151328
Orca
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 343.0 kcal |
| Fat | 2.9 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 2.9 g |
| Fiber | 25.7 g |
| Proteins | 22.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Orca beans
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Vanilla coconut milk yogurt alternative
D NOVA 3
Ozark natural breads
C NOVA 3
Whole Almonds
Nutty Natural Holdings
A NOVA 1
Chipmunks choice granola
Chica Bella Inc.
D NOVA 3
Jam
Sallie's Greatest
D NOVA 4
Rode vruchten fruitspread
Jumbo
C NOVA 4
Granola kensington crunch
D NOVA 4
Green Pea
Nutty Naturals
C NOVA 4
Nutty Naturals, Dried Apricots
Nosher's Choice
D NOVA 1
Plain coconut milk yogurt alternative, plain
U.S. Gold
C NOVA 3
torsades bio semi complète
fiorini
A
Granola cinnamon crunch
D NOVA 4