Barcode: 0726284000863
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.9 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.1 g |
| of which sugars | 11.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
FILTERED WATER, APPLE JUICE CONCENTRATE, NATURAL FLAVORS
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Wild Chokecherry Jelly
Jams By Jan
D NOVA 4
Power Granola
Tay's Gourmet
D NOVA 4
Healthy 8 Chopped Veggie Mix
Trader Joe’s
A NOVA 1
Almond butter
B NOVA 2
Blackberry Jam
Jams By Jan
D NOVA 4
Gunflint Trail, Golden Gooseberry Jam
Georgia Peach Products Inc.
D NOVA 4
Farm Fresh Juice
Georgia Peach Products Inc.
B NOVA 3
Cut Green Beans
K& K Distribution
A NOVA 1
The pizza gourmet, wood grilled all natural white pizza crust
The Pizza Gourmet
C NOVA 3
Arroz integral
Prato Fino
B NOVA 1
Sweet potato ravioli
C NOVA 4
Premium Jasmine Rice
Georgia Peach Products Inc.
E NOVA 1