Barcode: 4670140025650
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 579.0 kcal |
| Fat | 48.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 15.7 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 21.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
кешью сушеный, ядро
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Michigan mixed cherries
C
New York/New Jersey Cherry Berry Blend
B
Michigan sliced peaches
B
Seal the seasons new york cherries
E
Oregon blueberries
A NOVA 1
Michigan cherry apple blueberry
C
California strawberries, strawberries
A NOVA 1
Wisconsin cranberries
A
Ohio / michigan cherry berry blend cherries, blueberries, blackberries, cherry berry blend
C
Seal the seasons michigan blueberries
B
California sliced peaches
A NOVA 1
Michigan/Ohio Berry Blend
B