Barcode: 8719324204248
Organic agace syrup light
by Maya Gold
Labels
fair trade
organic
vegetarian
eu organic
vegan
nl bio 01
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 310.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 77.0 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Agave biologique
Related Products in Sweeteners
Flavorganics, Organic Pumpkin Spice Syrup
Blue Mountain Trading Co. Inc.
D NOVA 4
Flavorganics, Certified Organic Amaretto Syrup
Flavorganics Llc
D NOVA 4
Syrup, raspberry
Flavorganics Llc
D NOVA 4
Organic Maple Syrup
Sprouts
NOVA 2
Irish creme syrup
D NOVA 4
Organic chocolate syrup
D NOVA 4
Flavorganics, Syrup, Hazelnut
Flavorganics Llc
D NOVA 4
Flavorganics, Syrup, French Vanilla
Flavorganics Llc
D NOVA 4
Organic caramel syrup
D NOVA 4
Low Glycemic Sweetener From Apples
Dolcedi'
D NOVA 2
Organic Blue Agave Nectar
Sprouts
D
Powder sugar
Sprouts
E NOVA 2