Barcode: 0013971004359
Organic Apple Chips Variety Pack
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
kosher
no gmos
usda organic
non gmo project
orthodox union kosher
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 7.3 g |
| Fiber | 1.3 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ORGANIC APPLES, ORGANIC CINNAMON.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chili sin carne mit Naturreis
nabio
C NOVA 4
Chili Sin Carne
Naba Feinkost, Reichenhof
B NOVA 4
Oliven
Liakada
D NOVA 3
Pfefferschoten mild
Liakada
E NOVA 3
Pfefferoni scharf-pikant
Liakada
D NOVA 3
Wie Thunfisch Creme
Nabio
D NOVA 4
Möhren-Ingwersuppe
Dornseifer
C NOVA 3
Nabio Ratatouille mit Belugalinsen 4013182031133 Bio Gemüseeintopf
Nabio
A NOVA 4
Oliven, naturgereift, mit Steinen
Liakada Hellenic Cuisine
E NOVA 1
Gemüse Ravioli in Tomatensauce
Nabio
B NOVA 3
Kalamata Oliven entsteint
Liakada
E NOVA 3
Tomatencremesuppe
Dornseifer
C NOVA 3