Barcode: 0096619516773
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 55.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 12.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% Fruit Juice (Filtered Water Sufficient to Reconstitute Organic Apple and Organic Grape Juice Concentrates), Natural Flavors, Citric Acid, Ascorbic Acid.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
6 tomates farcies
clermont
C NOVA 4
Orange
River
E NOVA 4
Pão de Mistura Trigo e Centeio 500 g
B NOVA 4
Sinaasappelsap
Goldhorn
C NOVA 1
Goldhorn
Juicy
E NOVA 1
Jus De Pomme
Juicy
E
Mandulabél
Kifli
Jus d'orange
Goldhorn, Juicy
D NOVA 1
Boisson au jus pomme cerise
Refresco
E NOVA 4
Amandes grillées sans sel
B
Confiture
Effe, Favorit, Migros, Tamara
B NOVA 4
Noix de cajou grillées sans sel
B NOVA 1