Barcode: 0813997021763
Organic Fruit Vinegar
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
organic
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 267.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 60.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic concentrated grape juice, organic concentrated cranberry juice, organic red wine vinegar.
Related Products in Condiments
Orient GOURMET
Orient Gourmet
E NOVA 3
Yellow Curry Paste
Orient Gourmet
E NOVA 3
Sriracha hot chili sauce
OX Brand
E NOVA 4
Green Curry Paste
Orient Gourmet
E NOVA 3
Tamarind Puree
Thai Boy
D NOVA 3
Laitue Salée Pimentée
Twin Elephants & Earth Brand
E NOVA 4
น้ำปลาแท้ ตราหอยหลอด
หอยหลอด,Hoilord
E
Massaman Curry Paste
Orient Gourmet
E NOVA 3
Sriracha
Royal Thai
E NOVA 4
Sriracha hot chili sauce
ROYAL THAI
E NOVA 4
Ground red chili
Penta,Penta Impex
E NOVA 4
sriracha hot chilli sauce
ox brand
E NOVA 4