Barcode: 0713733695619
Organic fuji apples
Labels
organic
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.3 g |
| of which sugars | 10.4 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic fuji apples.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Oignons Frits
Paskesz
E NOVA 3
Roasted vegetables & garlic-herb quinoa bowl
A NOVA 4
Rice cake thin square plain
Paskesz
B NOVA 3
Apple & Raspberry Juice Drink
Marks & Spencer
D NOVA 4
Boisson au Jus de Mangue
Marks & Spencer
E NOVA 3
Wheat montana farms & bakery, premium bbq buns, cornmeal
Wheat Montana Farms & Bakery
C NOVA 3
Paskesz Flatbread Multigrain
Paskesz
D NOVA 3
Good Grains Crackers
Paskesz
D NOVA 3
Rice Cake SS Sel
Paskesz
B
Couscous
NOVA 4
Tropical fruit smoothie
Smart Ones
B NOVA 4
Pizza Dough
Birrittella's
C NOVA 3