Organic Fusilli Pasta
by Garofalo
Labels
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 356.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Semoule biologique de BLÉ dur supériedre Teigwaren xZutaten: BiologiscHem hartWElZENgrieB ? Pasta alimenticia de calidad superior Ingredientes: sémola biolégica de TRIGO duro de calidad superior Massa de semola de trigo duro lnyedientes: Sêmola bioloììcade TRIGO gluten van Y lfigrediënten: Biologische harde TARWEgriesmeel ?xDurumvete pasìà ?Ingredieaser: Ekologie t Dyurn VETEmjôIt P so Netto ? Net weight \ Pôidsqnav» Nettoinhalt Peson to PesO\Liquido NeAewicht Nettovikt SbOge Da I consumSeprefenbiInehte entro if Best before/A conScmmer de preférénce <avant le/Mindestens haitbafbiYC0n9umir
Allergens
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sliced pears
Fruit cocktail in extra light syrup, fruit cocktail
Servatii, Stollen Raisin Bread
Servatii Pastry Shop
100% honey crisp apple juice
Food Club
Sliced peaches
100% apple juice from concentrate, apple
JAZZ Apples
M&S Eat Well
MOZZARELLA AND TOMATO SALAD with Balsamic Vinaigrette
TRADER JOE'S
Servatii, Butter Stollen, Almond
Servatii Pastry Shop
Steamin' easy, cauliflower
100% apple juice from concentrate
Food Club
Ready Oats
Sainsbury's, By sainsbury's