Barcode: 0085239811399
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic garlic powder.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Champignon gyros
Delhaize, Delhaize Veggie
B NOVA 3
Olives nature bio
delhaize
D NOVA 3
Pistaches
Delhaize
C NOVA 3
Bagels met sesamzaad
Delhaize
C NOVA 4
tofu soyeux
Delhaize, Delhaize Veggie
A NOVA 3
tomates en grappe
Delhaize
A
Olives Kalamon
Delhaize, Delhaize Bio
E NOVA 3
Choucroute garnie
Delhaize
C NOVA 4
Confit d'oignon aux framboises
Delhaize
D NOVA 4
Champignon burger
Delhaize, Delhaize Veggie
A NOVA 3
Champignon burger au fromage de chèvre
Delhaize, Delhaize Veggie
B NOVA 4
Tomate séchées au basilic
Delhaize
E NOVA 3