Barcode: 0094393628859
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.8 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | 0.4 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Water, organic carrot, organic ginger, sea salt, non-dairy probiotic cultures (bifidobacterium bifidum, bifidobacterium lactis, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, lactobacillus rhamnosus, streptococcus thermophilus)
Related Products in Beverages
Coca-Cola
Coca-Cola
E NOVA 4
T-west, carbonated soft drink
T-West
E NOVA 4
Oronamin c
オロナミン,en:Oronamin,Otsuka
E NOVA 4
Boisson rafraîchissante aux extraits végétaux
Coca-Cola
E NOVA 4
ion water
Pocari Sweat
NOVA 4
Coca-cola 1,5 l
Coca-cola
E NOVA 4
Fanta citron frappé
Fanta
E NOVA 4
#WhatTheFanta Uten Sukker
Fanta,Coca-Cola,Coca-Cola Company
NOVA 4
Cola Regular - Coca-cola - 1.5 Liters
Coca-Cola
E NOVA 4
Ion Supply Drink (Powder)
Pocari Sweat
NOVA 4
Coca-Cola
Coca-Cola
E NOVA 4
Pocari Sweat
Otsuka, Pocari
NOVA 4