Barcode: 0681131091251
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.5 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic limes.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kissabel Apples
M&S Collection
C
Houmous
Stamford Street Co.
B NOVA 3
Gluten-free cinnamon raisin loaf
D NOVA 4
Whole grain loaf, whole grain
C NOVA 4
Pflanzen-Margarine
Alsan
D NOVA 4
Zero Calorie Sparkling Bevergage, Black Raspberry
Cumberland Farms, Cumberland Farms Dairy Inc
C NOVA 4
Sliced white loaf
C NOVA 4
Classic Houmous
Sainsbury's
C NOVA 3
Kettle cooked
E NOVA 3
Dairy free white hot dog buns, white
C NOVA 4
Dairy free white hamburger buns, white
C NOVA 4
Split top potato rolls
C NOVA 4